:: Humor i dowcipy ::

Mojeprzepisy.com

Mojepotrawy.com

::Aktorka.com::

::GdzieNaRower::

Tatry 2002/03 - 25.03.2005

Przełom grudnia 2002 r. i stycznia 2003 r. to wyjazd w Tatry. Powodów wyjazdu było kilka: przeprowadzenie nurkowania w jaskini Kasprowa Niżnia, dotarcie do wrocławskich partii jaskini Zimniej, zebranie materiału filmowego, chodzenie po górach i szampański sylwester. Ekipę stanowili ludzie z Sopockiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego. Pierwsze wyj.cie zaowocowało nieznalezieniem otworu jaskini :) ale spacerek był miły. Drugie, to akcja na wpół nurkowa - rekonesans będ.cej pod wod. czę.ci jaskini Kasprowa Niżnia, aż do Syfonu Warszawiaków - zakończona sukcesem i niemałym zmęczeniem. Ale nikt nie narzekał.

Kolejne wyj.cie to jaskinia Naciekowa, przez wielu uwa┼╝an. za najpi─Ökniejsz. jaskini─Ö tatrza┼äsk.. Naciek├│w tam niewiele, ale, jak na Tatry, zupe┼énie nie─Żle. Czas nam umila┼éy do.─ç w.skie prze┼éazy (w jednym nie zmie.ci┼é mi si─Ö kask) i "Dusiciel" (zacisk, kt├│ry istotnie ma dobr. nazw─Ö w stosunku do wielko.ci). Jestem pe┼éen podziwu dla moich koleg├│w, kt├│rzy wytrzymywali moje ci.g┼ée - "Zaczekajcie musz─Ö to nagra─ç...". Jestem im naprawd─Ö wdzi─Öczny, ┼╝e nie dosta┼éem kaskiem albo, co gorsza, wytwornic.*. Nie mia┼éem okazji uczestniczy─ç w wyj.ciu do partii wroc┼éawskich, ale mam nadziej─Ö, ┼╝e si─Ö powiod┼éo. Kolejny raz, niestety, pogoda uniemo┼╝liwi┼éa mi wspinaczk─Ö, ale c├│┼╝, nie mo┼╝na mie─ç wszystkiego. Og├│lnie wyjazd mo┼╝na zaliczy─ç do udanych i my.l─Ö, ┼╝e na pewno nie ostatnich.

* - wytwornica to pojemnik, w którym znajduj. się karbid i woda. Po poł.czeniu tych składników powstaje acetylen, którym zasilany jest palnik, daj.cy płomień, o.wietlaj.cy przestrzeń dookoła. Ogólniej: wytwornica jest ciężka :)

Tekst i zdjęcia Michał Domin - www.sportsextreme.prv.pl

 
 
Szukaj
Logowanie
login:
hasło:
Dodaj artyku│
Zapraszamy do dodawania artykułów. Jeżeli nie wiesz po co zajrzyj tutaj
 

 
Sonda - Nowy wygl─ůd
Jak si─Ö Wam podoba zmiana??
 
Fajna 
W ko┼äcu Extremalna 
Starsza by┼éa lepsza 
Fajna ale ma┼éo czytelny tekst 
Totalnie do bani 
Nie wiem 
 
Jaka sekcja powinna by─ç rozwini─Öta?

Gdzie wi─Öcej tekst├│w?

 
Rower 
Nurki 
Jachty 
Narty 
 
Wygl─ůd serwisu
Jak oceniasz grafik─Ö serwisu?
 
Kolory serwisu s─ů za ciemne 
Elementy graficzne s─ů kiepskiej jako┼Ťci. 
Ca┼éo┼Ť─ç grafiki ma┼éo ekstremalna. 
 
Sonda
Czy podoba Ci si─Ö grafika serwisu?
 
Tak 
Nie 
┼Ürednio 
Nie wiem 
 
 
  » Reklama   » Kim jeste┼Ťmy   » Furiowicze   » Mapa serwisu
statystyki www stat.pl